در زیر 7 مرحله از مراحل ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد را ذکر کرده ایم که فرد مریض و اطرافیان و دوستان در آن نقش دارند. امید.اریم با رعایت آن ها مراحل ترک اعتیاد برای شما ساده تر باشد.

1) حمایت دوستان

همراهی با دوستان یکی از کار های مفید و یکی از مراحل بسیار مفید در ترک اعتیاد می باشد. به شما اطرافیان و دوستان مریض توصیه می شود که حتما موقعیت او را درک کنید و بیشتر مراقب آن باشید.

2) مطالعه ی کتاب

کتاب ها هم می توانند دوست باشند! زمانی که بیمار دوست دارید حواس خود را پرت کند و کسی نباشد بهترین راه مطالعه ی کتاب می باشد. این یکی از بهترین راه ها می باشد. شما با مطالعه ی کتاب از دنیای تنهایی خود وارد دنیای دیگر می شوید.

3) در برابر کسی پاسخگو باشید

همیشه در این مسیر وجود یک حامی و یک مربی لازم است. فردی که آن را بزرگتر از خود می دانیم و احترام فرد برای ما واجب است. این گونه خود را مستم می دانیم در صورت خطا باید به آن فرد جوابگو باشم. این مورد انگیزه شما برای ترک را بیشتر می کند.

4) نقاط ضعف خود را پیش بینی کنید

فرضا برای ترک سیگار مواردی که باعث می شود تا ذهن شما به سمت سیگار رود را باید پیشبینی کنید و قبل از این که در آن شرایط قرار بگیرید آن موقعیت را پیشبینی کنید و دنبال راه حل باشید. گاهی استفاده از آدامس و شکلات آرام بخش می تواند مفید باشد.

5) حواس خود را پرت کنید

هر معتاد از لیست طولانی فعالیتهای “حواس پرت کن” برخوردار می باشد. برخی از موارد خوب: پازل جدول کلمات متقاطع ، رمان ، سودوکو ، راه رفتن با سگ، بازی با کارت ، فیلم خنده دار، ورزش ، تمیز کردن خانه، طبیعت (فقط کنار آب نشستن)؛ و موسیقی و غیره

6) عرق ریختن

هیچ چیز بهتر از ورزش نمی تواند برای شما برای ترک اعتیاد مفید تر از ورزش کردن باشد. یک ورزش هوازی شما را در مراحل ترک اعتیاد بسیار جلو می اندازد. عرق ریختن با ورزشی که انجام می دهید احساس بهتری به شما می دهد.

7) شروع یک پروژه

در کنار مراحل ترک اعتیاد حتما یک کار را شروع کنید. این کار می تواند یادگیری یک زبان جدید باشد یا اصلا کار با چوب. مهم نیست چه کاری است فقط یک کاری که فکر می کنید به آن علاقه دارید را شروع کنید.

به طور خلاصه این نکات فقط گوشه ی کوچکی از مراحل ترک اعتیاد می باشد. ممکن است شما هم کارهایی به ذهنتان برسد یا تجربه ای داشته باشید. خوشحال می شویم ما را در این تجربه شریک کنید. نظرات خود را در پایین این مطلب برای ما کامنت کنید.

http://rahpooyanebidari.ir/addiction-withdrawal-steps/


mavadia ترک ,یک ,اعتیاد ,، ,مراحل ,ورزش ,خود را ,ترک اعتیاد ,می باشد ,کنید و ,یکی ازمنبع

کوکائین و اعتیاد به آن

7 مرحله از مراحل ترک اعتیاد

مشخصات

آخرین جستجو ها

مشاوره تحصیلی تخصصی ( تمامی مقاطع )

تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲

خرید و فروش آنلاین ترازو آپشن خودرو | گندم کار کلید محافظ جان محوطه سازی | اجرای محوطه سازی | دیوار سبز آموزش آشپزی kaydencephgvwa39 Zuhause خرید لایت باکس دیواری دستگاه تصفیه آب خرید و فروش قطعات بلدوزر D155 تجهیزات مدرن تصفیه خانه های آب و فاضلاب